مدیرعامل شرکت پالایش نفت تبریز گفت: غیرت ، جوانمردی و همدلی که باعث آزاد سازی خرمشهر شد به ما این درس را می دهد که وحدت و همبستگی آحاد جامعه در كنار مسوولان نظام، پاسخی ارزشمند به هجمه ها و توطئه های دشمنان ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی پالايشگاه تبريز باقری دیزج در حاشیه همایش نشست روشنگری به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر در پالایشگاه تبریز افزود: فتح خرمشهر در مقابل دشمنی که می گفت آمده  تا بماند ، نماد عظمت جوانمردیها و ارزش‌های دفاع مقدس و خودباوری، عزم راسخ و غیرت و اتحاد ملی مردم ایران بر محور آرمان های جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا  به عنوان سخنران این نشست گفت: یکی از دستاورد های افتخار آمیز جمهوری اسلامی حفظ  تمامیت ارضی و هویت سرزمینی با وجود همه فشارها و دشمنی ها بر علیه انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام کاملی فر افزود: از روز نخست پیروزی انقلاب تا به امروز ، در تاریخ 40 ساله انقلاب روزی را پیدا نمی کنید که ایران اسلامی از گزند توطئه ها، فتنه ها و دشمنی های دشمنان نظام در امان باشد و روز به روز این دشمنی ها گسترده تر، عمیق تر و همه جانبه  تر شد.

وی ادامه داد: با مطالعه تاریخ شاهد این هستیم که هیچ زمانی در 200 سال گذشته ایران همچون امروز قدرت نفوذ و تاثیر گذاری منطقه ای و جهانی نداشته است.

حجت الاسلام کاملی فر گفت: امروز از جهات مختلف در یک شرایط بی نظیر قرار داریم، قدرت نفوذ، تاثیرگذاری و الگودهی که امروز نظام جمهوری اسلامی دارد در 200 سال گذشته هیج وقت همچنین شرایطی نداشته ایم.

وی ادامه داد: امروز به برکت همین قدرت نفوذ و تاثیر جمهوری اسلامی ایران، اسلام ناب محمدی و مکتب تشیع در وضعیت بی نظیری قرار گرفته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا با بیان اینکه انقلاب اسلامی عزت ایران، اسلام و مکتب تشیع را افزایش داده است، اظهار داشت: راهپیمایی اربعین با حضور بیش از 25 میلیون نفر در کشور ناامن یک حرکت سیاسی و نمایش قدرت مکتب اهل بیت عصمت و طهارت است که به برکت انقلاب اسلامی ایجاد شده است.

وی افزود: همه  افتخارات و دستاوردهای نظام در سایه همت، تلاش ، ایستادگی و همراهی مردم و اطاعت پذیری و پشتیبانی مردم از ولایت فقیه ایجاد شده است.

حجت الاسلام کاملی فر اضافه کرد: رهبر کبیر انقلاب به ما آموخت که ما می توانیم و در این چهل سال هر جا با این فرمول وارد عرصه شدیم توانستیم موفق شویم.

وی گفت: ما توانستیم در اوج خطر و تهدید نظامی دشمن در هشت سال دفاع مقدس یک قدرت بازدارندگی درون زای بومی،  دفاعی و نظامی برای کشور ایجاد کنیم و امروز می توانیم در اوج جنگ اقتصادی دشمن یک قدرت بازدارندگی اقتصادی بومی و درون زا برای کشور ایجاد کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود: قرارگاه سازندگی به شدت مورد رصد و تحریم دشمن است ولی با این وجود با همت جوانان  و مهندسان کشور در اوج تحریم سپاه پاسداران جمهوری اسلامی پالایشگاه ستاره خلیج فارس را احداث و راه اندازی کرد.

براساس این گزارش، در این مراسم از دو نفر از کارکنان شرکت پالایش نفت تبریز آقایان عبد الله دخت و مولوی که در عملیات بیت المقدس حضور داشتند تقدیر به عمل آمد.