پالایشگاه های تبریز، بندرعباس، لاوان، تهران، اصفهان، کرمانشاه و ستاره خلیج فارس این مبلغ را برای کمک به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

رییس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریز بااشاره به حضور فعال هفت شرکت خصوصی پالایش نفت به همراه انجمن صنفی پالایش نفت کشور در نمایشگاه بین  المللی نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی، گفت: این پالایشگاه ها به هم راه انجمن صنفی پالایش نفت  از محل تزیین غرفه برای حضور در این نمایشگاه یک میلیارد ریال به سیل زدگان اختصاص دادند.

شاکر خفایی روز جمعه اظهارداشت: پالایشگاه های تبریز، بندرعباس، لاوان، تهران، اصفهان، کرمانشاه و ستاره خلیج فارس این مبلغ را برای کمک به هموطنان سیل زده اختصاص دادند.

وی ادامه داد: پالایشگاه تبریز همچون سال های گذشته در راستای معرفی محصولات سبز و خلق ارزش افزوده برای سهام داران و ذینفعان شرکت در این نمایشگاه حضور یافته است.

خفایی با اشاره به اینکه رویکرد این نمایشگاه تعالی صنعت نفت با اتکا به توان داخلی و مشارکت جهانی است، گفت: پالایشگاه تبریز نیز با هدف خلق موفقیت های سود آور، یادگیری های مثبت و منفی از شرکت های همصنف خود، برند سازی و برجسته سازی نام شرکت پالایش نفت تبریز، شنیدن صدای مشتری و همچنین توسعه بازار های داخلی در این نمایشگاه حضور یافته است.

وی تاکید کرد: در این نمایشگاه به دنبال این هستیم تا نشان دهیم که شرکت پالایش نفت تبریز در مسیر توسعه پایدار حرکت می کند.

رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پالایش نفت تبریزگفت: در این راستا محصولات سبز تولیدی پالایشگاه تبریزهمچون بنزین یورو5، گازوییل یورو 5، روغن پایه، روغن موتورهای دیزلی و روغن موتورهای بنزینی دراین نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

وی یادآور شد: بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور 21 کشور خارجی و برپایی یک هزارو 47 غرفه شرکت های داخلی و 106 غرفه شرکت های خارجی از 11 تا 14 اردیبهشت ماه در حال برگزاری است.