یک باب جایگاه دو منظوره عرضه فرآوردههای نفتی و CNG در شهرستان خوی، با حضور معاونین و مسئولین منطقه، فرماندار خوی و برخی از مسئولین ارشد محلی افتتاح شد.

مرتضی بشیر رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه خوی در گفتگو با  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه ،گفت: جایگاه جدیدالاحداث اورین در زمینی به مساحت ۱۱۰۰۰ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال احداث گردیده و جمعا دارای ۲۴ نازل سوختگیری می‌باشد

بشیر افزود: این جایگاه دارای ۴ سکوی CNG با ۴ دیسپنسر، دو سکوی بنزین و دو سکوی نفتگاز که در هر سکو ۴ تلمبه قرار گرفته و امکان عرضه سه نوع فرآورده بنزین معمولی، نفتگاز یورو ۵ و CNG و سوختگیری همزمان ۲۴ خودرو در جایگاه فراهم شده است.

این مقام مسئول در ادامه ضمن قدردانی از سرمایه گذار بخش خصوصی در احداث و راه اندازی این جایگاه و امکان اشتغال زایی آن بالغ بر ۱۳ نفر به تجهیزات بسیار مطلوب آن اعم از سیستم پرداخت الکترونیکی وجه سوخت، کیف پول کارت سوخت، و امکانات رفاهی آن اعم از نمازخانه، سرویس‌های بهداشتی زنانه و مردانه و فروشگاه جایگاه اشاره کرد و افزود: این جایگاه با آخرین استاندارد‌های فنی روز دنیا طراحی و راه اندازی شده است.

بشیر یادآور شد: جایگاه اورین تحت برند شرکت پالایش نفت تبریز بوده و اولین جایگاه تحت پوشش برند در شهرستان خوی است.

با بهره برداری از این جایگاه شمار جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی شهرستان خوی به ۲۵ باب و شمارجایگاه‌های سوخت منطقه (مرکز و شهر‌های شمال استان) به ۱۲۴ باب افزایش یافت.

بشیر در مورد نامگذاری این جایگاه بنام اورین گفت: اورین نام کوهی با ارتفاع بالغ بر ۳۷۰۰ متر بلندترین کوه شهرستان خوی و بلندترین قله استان آذربایجان غربی و هیجدهمین کوه بلند ایران است.